Xthal
Czasem drama, zawsze własne zdanie.
poniedziałek, 1 kwietnia 2013
Primacoś.
Z nie-żartów, właśnie zauważyłem, że nie dodałem ani jednego wpisu przez miesiąc. Kurdę.
Z drugiej strony, skończyłem ten badziew. Okej, postaram się na przyszłość.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz